RSS
 

14.04 dla mnie najważniejsza data każdego roku !!!

13 kwi

               Jutrzejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy. W tym dniu zbiegły się ze sobą dwie rocznice wydarzeń, które zmieniły moje życie. Na pewno dla wielu z was będzie to bardzo dziwne, że na blogu piszę o takich sprawach i się uzewnętrzniam ale są one dla mnie bardzo ważne.

               Zacznę od tego, że jutro mija trzecia rocznica od mojej operacji. Dzięki niej przeżyłem wiele wspaniałych chwil choć na początku nie było lekko. Trzy lata życia w innym wcieleniu w innej łasce Bożej. Trzy lata walki z bardzo ciężką chorobą społeczną. Za te trzy lata powinienem podziękować wielu osobą i wielu z nich złożyć głębokie ukłony wdzięczności. Co niniejszym czynie i bardzo bym chciał aby nadal byli ze mnie dumni. Dziękuje wam wszystkim, którzy choć trochę wpłynęliście na tak świetne trzy lata w moim życiu oraz właśnie za to, że je po prostu miałem. Przez te trzy lata zobaczyłem jak dobrze jest się móc ruszać na nowo. Jak dobrze tańczyć, wygłupiać się czy mieć dużo miejsca w samochodzie. Dziękuje wam za uśmiech moich dzieci na rowerach, spacerach i boiskach.

                Jednak największe podziękowania należą się mojej małżonce wiecie dlaczego ponieważ jutro minie dziesięć lat od naszego ślubu. Tak dziesięć lat temu wzięła sobie grubasa za męża no i teraz ma co chciała :). Kochanie dziękuje Ci za to za te siedem lat tłustych, za Twoją miłość, bez względu na wszystko, za nasze dzieci. Za trzy ostatnie lata zmian, za wsparcie, za pomoc w każdej sytuacji i za to, że jesteś moją podporą.

                Patrzcie niby to tylko dziesięć lat a tak wiele w tym czasie się u nas zmieniło. Każda zmian wniosła coś ważnego w nasze życie, Ach i te dwie rocznice w jednym dniu super!!!

Rodzinka

 

Dodaj komentarz